Aktuality

Aliquam vel viverra eros

Přidáno: 14.08.2013

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce quis sapien vitae mi volutpat commodo a ut est. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus....

 

Výuka

Angličtina, němčina, francouzština, ruština a čeština pro cizince přes AJ, NJ, FJ pro firmy, veřejnost, jednotlivce i předškolní zařízení. Na přání umíme zajistit i kurzy jiných jazyků.

Výuka je zaměřena dle požadavků klienta na praktickou znalost jazyka a schopnost dorozumět se, nebo na odborný jazyk (obchodní, finanční, technický).

Připravíme vás také na složení mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek (např. KET, PET, FCE, CAE a CPE v angličtině).

Výuku přizpůsobenou vašim potřebám vždy zajišťují zkušení a kvalifikovaní čeští lektoři, případně rodilí mluvčí daného jazyka.

Kurzy mohou dle konkrétních požadavků probíhat jak přímo u klienta, tak ve školicích prostorách zajištěných naší agenturou.

Ceník

Cena výuky je dána např. vyučovaným jazykem, formou a místem výuky, jakož i případným odborným zaměřením kurzu. Konkrétní cenovou nabídku vám na požádání rádi zašleme.

 

Překlady a tlumočení

Profesionálně zpracované překlady v mnoha oborech, včetně soudně ověřených překladů úředních dokumentů a tlumočení před státními institucemi. Specializujeme se na jazyk anglický, německý a francouzský.

Ceník

  • AJ → ČJ od 260 Kč / ns
  • ČJ → AJ od 280 Kč / ns
  • NJ → ČJ od 260 Kč / ns
  • ČJ → NJ od 280 Kč / ns
  • FJ → ČJ od 280 Kč / ns
  • ČJ → FJ od 300 Kč / ns

(ns = normostrana)

Ceny jsou pouze orientační a závisí na konkrétním jazyce, směru překladu, odbornosti, náročnosti, rozsahu, termínu vyhotovení zakázky apod. Konkrétní cenovou nabídku vám na požádání rádi zašleme.